Youtube Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Dünya’nın en büyük video paylaşma sitesi Youtube video yükleme nasıl yapılır sorusu her kanal sahibi olmak isteyen kullanıcının ortak sorusu durumundadır.

Kurulduğu günden bu yana dünyanın en büyük arama motorları arasında yer alan Youtube ile son yıllarda para kazanma birçok kişinin önceliği haline geldi. Reklam gelirlerini içerik sağlayıcıları ile paylaşan platform her gün yeni içerik ekleyicilere kapısını açmaktadır. Bu nedenle Youtube video yükleme en çok merak edilen konulardan biridir. Basit ve kolay yükleme ile birlikte her kullanıcı kendi kanalını kurabilmektedir.

Kanal sahiplerinin hemen her gün kullandığı video yükleme alanı ile videolarınızı yükleyebilirsiniz. Tabi ki her şeyden önce içerik oluşturulması gerekmektedir. İçerik oluşturma ile videolarınız yüklenmeye hazır hale gelecektir.

Youtube Video Yükleme

Youtube Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Youtube video yükleme nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça kolay ve basit bir şekildedir. Yapılacak işlemler ile kısa sürede yükleme işlemlerini yapabilir ve kısa sürede videolarınızın izlenmesini sağlayabilirsiniz.

  • Video yüklemek için öncelikle içerik oluşturulmalıdır.
  • Yüklenecek videoların desteklenen formatlardan biri ile oluşturulmuş olması gerekmektedir.
  • Daha sonrasında Youtube hesabı ile giriş yapılmalıdır.
  • Uygulama içerisinde bulunan kamera butonuna tıklanmalıdır.
  • Burada yeni bir video da eklenebilmektedir. Bilgisayardan da seçilebilmektedir.
  • Video eklendikten sonra açıklama kısmı girilmelidir. Ancak burada dikkat edilecek husus en az 100 en fazla 5000 karakter olmasıdır.
  • Çeşitli filtre özellikleri mevcut olmakla beraber kullanıcının isteğine bağlıdır.
  • Yine bu aşamada kitlenin seçilmesi gerekmektedir.
  • En son olarak yayınlamak için yükle butonuna basılmalıdır.
  • Yükle butonuna bastıktan sonra videonuz izlenmeye hazırdır.

Tüm işlemlerden sonra Youtube içerik ekleme işlemi tamamlanmış olmaktadır. Kolay ve basit ekleme seçeneği işe kısa sürede hızlı bir şekilde videolarınızı yükleyebilirsiniz. Belirlenen kriterlere ulaşıldığı takdirde videolarınız ile kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yapılması gereken işlemlerden önce, para kazanmak istiyorsanız çeşitli noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Bunlara dikkat ettikten sonra yüklenen içerikler sizler için ciddi bir kazanç kapısı olacaktır. Sadece uygulama ile değil, aynı zamanda mobil veya bilgisayar tarayıcısından da aynı şekilde işlemler ile kısa sürede videolarınızı yükleyebilirsiniz.

Kendime yetimlik bilgisayar severim.

Related Posts

Metamask Otomatik Ağ Ekleme

Çok kısa bir şekilde metamask cüzdanında nasıl ağ eklersiniz onu anlatacağım. Yaklaşık olarak 4 veya 5 tıklama ile istediğiniz ağı metamask cüzdanınıza ekleyeceksiniz. adım : https://chainlist.org/ adresine…

Youtube Video Yükleme

Görev Çubuğunu Şeffaf Yapma Windows 10

Windows 10 bilgisayarınızda görev çubuğunu tamamen şeffaf hale getirmek için yapmanız gerekeni anlatıyorum takip edin. İlk olarak github dan open shell menu uygulamasını indirin. https://github.com/Open-Shell/Open-Shell-Menu/releases Açtığınız sayfadan…

Bilgisayarı Kapat Kısa Yolu

Windows 10 Reset Kısayolu Oluşturma

Daha önce windows 10 da bilgisayarı kapat kısayolu oluşturma hakkında bir yazı eklemiştim. Şimdi windows 10 reset atma kısayolu oluşturmayı anlatacağım. Kapatma kısayolu için yazımızı okuyun :…

Windows 10 Fare İmleç Boyutu ve Rengi

Bilgisayarınızın fare imleci boyutunu büyütmek için resimleri takip edebilirsiniz. Aynı yöntemle fare imleci boyutunu küçültme işlemini de yapabilirsiniz. Dilerseniz fare imleci rengi değiştirme işlemini bu pencereden yapabilirsiniz….

Windows 10 kilit ekranı Arka Plan Değiştirme

Windows 10 bilgisayarınızın kilit ekranında istediğiniz resmi kullanmak için takip etmeniz gereken yolları anlatıyorum. İşlem adımları şu şekilde : Ayarlar / kişiselleştirme / kilit ekranı sekmesine geçerek…

geridonusum kutusu simgesi

Windows 10 Bilgisayarım Simgesini Değiştirme

Görsel olarak zevkinize uygun şekilde bilgisayarım simgesini değiştirebilirsiniz. Bilgisayarım Simgesini Değiştirme işlemi çok basittir. Sadece size anlattığım simge değiştirme resimli anlatım adımlarını takip edin yeterli. Masaüstü simgeleri…

Bir cevap yazın