windows 10 Bildirimleri Kapatma

windowsbildirimlerikapatma

Windows 10 bildirimleri ile size bilgisayarınızda olan bitenler hakkında haber sunar. windows 10 bildirimleri kapatma işlemini öğrenmek için yazımızı inceleyin. Bu özellik bazen olmadık zamanlarda karşınıza çıkıyor olabilir. Windows bildirimlerini tamamen kapatmak veya herhangi bir uygulamanın bildirim göndermesini engellemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Windows 10 bildirimlerini tamamen kapatmak

Bilgisayar bildirimlerini tamamen kapatmak için bilgisayarınızın ekranında sağ alt köşede bulunan bildirim baloncuğuna tıklayın ve bildirimleri yönet yazısına tıklayın.

windows 10 bildirimleri kapatma

Karşınıza bildirim ayarları penceresi gelecek. Buradan mavi renkli aktif anahtarını sürükleyerek gri pasif haline getirin. Böylece windows 10 bildirimleri kapatılmış olacak.

Bazı Uygulama Bildirimlerini Kapatmak

Tüm bildirimler yerine sizi rahatsız edecek düzeyde bildirim gönderen uygulamaların bildirimlerini kapatabilirsiniz. Bu işlem için aynı pencerede sayfayı bir miktar aşağı sürükleyerek uygulama listesini görebilirsiniz. Karşınızda bulunan listeden uygulamanın bildirim yollama özelliğini kapatın. Mavi aktif düğmesini gri pasif konumuna getirin.

windows 10 bildirimleri kapatma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Umarım başarılı olmuşuzdur.

Bir cevap yazın