Uygun Fiyatlı 5 Akıllı Telefon 2020

Uygun Fiyatlı 5 Akıllı Telefon

Günümüzde artık pek çok işlem telefonlar üzerinden yapılıyor. Akıllı telefon fiyatlarının yüksek olması nedeniyle insanlar uygun fiyatlı akıllı telefon arayışına giriyor. Telefon alırken ise şu özellikler her zaman göz önünde bulunduruluyor;

  • Kamera
  • Hafıza
  • Tasarım

Akıllı telefon kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu telefonun kamerasına, hafızasına ve tasarımına dikkat ediyor. Yukarıda yer alan üç özellikle beraber uygun fiyat aralığı da göz önünde bulundurulduğu zaman Samsung ve Vestel telefonların daha çok tercih edildiği söylenebilir.

Samsung Akıllı Telefon

Uygun fiyatlı akıllı telefon listesinin başında Samsung yer alıyor. Samsung Galaxy A01 ikili arka kamerası ile kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Samsung Galaxy A01 siyah, mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. 16 GB hafızası ile kullanılabilir olan telefonun ardından Samsung Galaxy A2 Core geliyor. Samsung Galaxy A2 Core ise 16 GB hafızası, 5 MP kamerası ve tasarımıyla kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Akıllı telefon için 1000 TL altında bütçe ayırıyorsanız bu iki telefonu inceleyebilirsiniz.

Vestel Akıllı Telefon

Uygun fiyatlı akıllı telefon listesinde Vestel akıllı telefonlar da yerini alıyor. 1000 TL bütçeniz varsa Vestel Venüs E4 telefonu inceleyebilirsiniz. Telefonun 16 GB hafızası bulunuyor. 5 MP kamerası bulunan telefonun aynı zamanda parmak izi okuyucu özelliği de bulunuyor. Vestel markasına ait bir diğer telefon ise Vestel Venüs Go oluyor. Vestel Venüs Go, 8 GB hafızasıyla diğer telefonlardan aşağıda kalıyor. Fakat telefonun diğer telefonlara göre 8 MP kamerası bulunuyor. Son olarak Vestel Venüs V5 hem uygun fiyatlı olmasıyla hem de özellikleriyle rahatlıkla tercih ediliyor. Telefonun 32 GB hafızası, 13 MP kamerası bulunuyor. 3 GB RAM kapasitesi bulunan telefonun pil gücü ise 3050 mAh.

Bir cevap yazın