in

Nokia Aurora 2020: Çıkış Tarihi, Fiyatı, Özellikler, Haberler

Nokia Aurora 2020: Çıkış Tarihi, Fiyatı, Özellikler, Haberler

Nokia Aurora 2020 : Çıkış Tarihi, Fiyat, Özellikler, Haberler! Sevgili okuyucular Nokia adlı teknoloji devi şirket Nokia Aurora 2020 adlı yeni telefonunu çıkaracak . Neden bu telefonu satın almalısınız? Sana bağlı. Ama evet, size bu telefonu satın almanızı etkileyecek bu telefonun tüm özelliklerini gösterebiliriz. Ancak özelliklere girmeden önce, bu telefonun çıkış tarihini paylaşmak istiyoruz.

Nokia Aurora 2020 Çıkış Tarihi:

Onay tarihini bilmiyoruz!

Ancak bir şekilde, 2020 yılının ortasında telefonun piyasaya çıkacağını öğrenmeyi başardık. Nokia Aurora 2020’nin beklenen çıkış tarihi 21 Temmuz.Nokia Aurora 2020

Nokia Aurora 2020 Özellikleri:

Telefondaki ilk görünür şey ekran. Yani bu bölüme ekranın açıklaması ile başlıyoruz. Bu ekranın özelliği nedir? Size söyleyelim, bu telefon 6.2 ”İnç Süper AMOLED Tam Dokunmatik Ekran içerir, bu da onu büyük bir memnuniyetle kullanmanızı sağlar.

Kamera hakkında konuşma zamanı. Kamera bu telefonun en geniş kısmı. Bunu kamera hakkında neden söylediğimizi düşünüyor olabilirsiniz. Size söyleyelim, telefonun Üçlü 48 + 20 + 8 MP Arka arka kamerası var. Ön kameraya gelelim. 32MP ön kameraya sahip olması bekleniyor.

Güvenlik günümüzde büyük bir sorundur. Bir telefon aldığımızda, bu çok hassas konu hakkında çok ciddi kalmaya çalışıyoruz. Ancak Nokia Aurora sizi bu sektörde güvende tutacak. Nasıl? Ekran parmak izi içerir. Sadece bu değil, aynı zamanda yüz kimliğini de içerir. Böylece telefonunuz kesinlikle güvende kalacaktır. Bu ikisinin dışında sensör sistemi ivmeölçer, cayro, yakınlık, pusula ve barometre içerir.

Nokia Aurora 2020: İşlemci, İşletim Sistemi, Bellek ve Pil Bilgisi:

İşletim sistemi ve işlemci hakkında birlikte konuşalım. Telefon, telefonu hızlı hale getirecek çok yeni bir Qualcomm Snapdragon 865 işlemci içeriyor. Bu telefonun işletim sistemi özel bir açıklamayı hak ediyor. Neden? Bu telefonun işletim sistemi Android 10’dur. Elbette, telefonu daha iyi kullanmanıza izin verecektir.

Bu telefonun pili hakkında konuşmak istiyoruz. Telefonda Li-Polimer 5100mAh Çıkarılabilir olmayan bir pil bulunmaktadır. Yani bir kez şarj ederseniz, uzun süre devam edecek. Şimdi, bu büyük pilin fazladan zaman alacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bunun nedeni, bu telefonun hızlı bir pil şarj etme özelliği içermesidir. En önemlisi, kablosuz şarj özelliği sayesinde telefonu şarj edebilirsiniz.

Son olarak, 8/10 GB RAM ve 128/256 GB ROM bu telefon için mükemmeldir. Yani bu RAM ve ROM ayrıca bazı ekstra özellikler de içerecek

Nokia Aurora 2020 Fiyatı:

Tıpkı çıkış tarihi gibi, fiyat hakkında da herhangi bir teyit fikrimiz yok. Ama evet, bu telefonun fiyatının 490 $ – 445 € ~ Rs’den başlayacağını duyduk.

KAynak : https://9gsmarena.com/nokia-aurora/

Comments

Bir cevap yazın

Loading…

0

What do you think?

wordpress bedava

1 – Bedava WordPress Blog Açma

bit bit

64 bit ve 32 bit işletim sistemi arasındaki fark nedir ?