HP Omen Bilgisayar İnceleme

HP Omen Bilgisayar

HP markasına ait Omen dizüstü bilgisayar ile oyunlarda karşınıza çıkan tüm engelleri rahatlıkla aşabilirsiniz. HP Omen bilgisayar, şık tasarımı ve güçlü donanımı sayesinde oyun bilgisayarı olarak kullanıcılara sunuluyor. Bilgisayar oyunu oynayan kullanıcılar bilgisayarlarının yeterli donanımda olmadığını söylerken HP Omen kullanıcılar için kurtarıcı oluyor. Dizüstü bilgisayar kullanıcılarla buluştuğu günden itibaren yoğun ilgi ile karşılanıyor. HP Omen dizüstü bilgisayarın özellikleri ise şu şekilde;

  • Grafik kartı ile mükemmel oyun görüntüleri
  • Hızlı ve kusursuz oyun performansı
  • VR için uyumlu
  • Yüksek çözünürlüklü ekran
  • Bang & Olufsen ses sistemi
  • Tek panel erişim

Tercih edeceğiniz HP Omen dizüstü bilgisayar sayesinde oyun oynarken herhangi bir sorunla karşılaşmamış olacaksınız. Aynı zamanda kullanmanız gereken ağır programları bilgisayarınız rahatlıkla kaldıracaktır.

HP Omen Bilgisayar Donanım Özellikleri

HP Omen bilgisayar ile rahatlıkla oyun oynayabilir, program kullanabilirsiniz. Ürünün donanım özellikleri arasında öncelikle işlemci özelliğine bakabilirsiniz. İntel Core İ7 ile süper hızlı ve muhteşem görüntü kalitesi ile oyun oynayabilirsiniz. Ürün Bang & Olufsen ses sistemi ile kusursuz ses etkisi oluşturur. HDD, SSD ve RAM için tek panelden erişim sağlanabilmektedir. Ürünün klavyesi arkadan aydınlatmalıdır. HP Omen dizüstü bilgisayar, tasarımıyla ve özellikleriyle kullanıcılardan tam puan almaya devam ediyor.

HP Omen Bilgisayar Fiyat Bilgilendirmesi

HP Omen bilgisayar, oyun bilgisayarı olarak özel tasarlanmıştır. Bilgisayarın tasarımında özel grafik kartı ve ses sistemi kullanılmıştır. Bilgisayar oyunu oynayan kullanıcıların ve ağır programlar kullanan kullanıcıların zorlanmaması adına tasarlanan bilgisayarın fiyatı 9000 TL ile başlamaktadır. HP Omen dizüstü bilgisayarın fiyat aralığı 9000 TL ile 11000 TL arasında değişmektedir. Soluk siyah renkteki ürünün 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Ürünün garanti kapsamında ise belirli şartlar geçerlidir.

Bir cevap yazın