Kapat
new pipe
Cep 30 0

Cep Telefonu İçin Reklamsız Youtube

Reklamsız youtube keyfi. Gün içerisinde bir çok kez youtube uygulamasını kullanıyoruz. Reklam politikası gereği izleme sırasında videomuz kesilip ürün tanıtımı yapılıyor.

Bunun önüne geçmek mümkün. Android ile birlikte gelen Youtube uygulamasına alternatif olan NewPipe uygulaması. Bu uygulama size reklamsız youtube imkanı sağlıyor. Uygulama hem Türkçe destekli hemde bedava.

Uygullama reklamları engellediği için olsa gerek google tarafından desteklenmiyor. Yani , ne yazık ki play story bu uygulamayı barındırmıyor. Bu yüzden kendinizin indirip kurmanız gerekiyor. Bu işlem için iki alternatif var.

Reklamsız Youtube Uygulaması İndirme

f droid
reklamsız youtube

İlk seçenek play story alternatifi olan F-droid uygulama mağazasını kurmak ve arama çubuğu yardımı ile newpipe uygulamasını kurmak. F droid mağazasını kurmak için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. F-Droid mağaza : https://f-droid.org/

 

new pipe

Diğer yol ise direk olarak uygulamayı indirerek kurmak. Bunun için cep telefonunuz ile şu adresden apk dosyasını indirmek. İndirme adresi : https://newpipe.tr.uptodown.com/android

71 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir