Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri

Adsense Alternatifi Reklam Siteleri

Adsense reklam yayıncılarını tek bir çatı altında toplayabilmektedir. Reklam yayınlamak ve kazanç sağlamak isteyen kişiler öncelikle Adsense kaydı oluşturmalıdır. Adsense sektörde sağladığı reklam geliri sebebiyle liderlik vasfındadır fakat uzun zamanlı onaylama süreci yeni alternatifler gerektirmektedir.

Alternatif reklam sayesinde kazanç elde etmek isteyen kişilerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Kuralları daha esnek olan, kullanımda kolaylık vaat eden ve alt limit ödeme avantajı sunan alternatifler de mevcuttur. Anında onay veren alternatifler sayesinde maddi kazanç elde etmeye devam edebileceksiniz. Sıralanacak olan Adsanse alternatif seçenekleri geniş kitleler tarafından keşfedilmiş ve kullanılmıştır.

En Çok Tercih Edilen Alternatifler

Adsanse alternatif seçeneklerinden birkaçı çok sayıda insanın tercihiyle popüler hale gelmiştir. Bu seçeneklerin başında şüphesiz ki Amazon Associates yer almaktadır. Son derece basit kullanıma sahip olan Amazon, online para kazanmanın en kolay yolları arasındadır. Diğer bir alternatif ise Yllix Media. Ekstra para kazanma imkanı sunan ikinci platform olan Yllix Media, reklam veren kişilere 1000 gösterim başı maliyet şekliyle imkan sunar.

RevContent reklamları oldukça başarılı şekilde optimize edebilmektedir. Yeni girişimciler için uygun olduğu söylenemez fakat etkili bir reklam ağıdır. Evadav ise yerel reklamlara odaklı çalışma sistemi sağlamaktadır. Çalışılan süre zarfında haftalık ödeme imkânı da sunmaktadır.

Fark Yaratan Alternatifler

Adsense alternatif seçenekleri arasında iddialı olanlardan birisi de PopCash’dır. Büyük oranda reklam ağı envanterine sahiptir. Ödeme şeklini minimum düzeylerde tutmaktadır.

Infolinks de büyük bir alt yapıya sahiptir ve 200 binden daha fazla yayıncının reklamcılıktan para kazanmasını sağlamaktadır. Bu ağda rekabet gözle görülür düzeydedir. Tam uyumluluk özelliğiyle fark yaratan ağın kullanıcıları da son derece memnun olduklarını dile getirmektedirler.

Bir cevap yazın